Renditja e lojtarëve në garë për Topin e Artë në pozitat 11-15, përfshihet Lukaku

Futboll

Renditja e lojtarëve në garë për Topin e Artë në pozitat 11-15, përfshihet Lukaku

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 19:06
Romelu Lukaku

France Football po vazhdon me publikimin e renditjes së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Ceremonia do të mbahet sonte nga ora 20:30, ndërsa tani veçse kanë filluar me publikimin e listës nga fundi.

Janë publikuar tani edhe pesë emrat e radhës për pozitat 11-15.

Erling Haaland është i 11-ti, Romelu Lukaku i 12-ti, Giorgio Chiellini i 13-ti, Leonardo Bonucci i 14-ti dhe Raheem Sterling i 15-ti.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat