Ish-portieri shqiptar, në moshën 50-vjeçare ndahet nga jeta si pasojë e Covid-19

Futboll

Ish-portieri shqiptar, në moshën 50-vjeçare ndahet nga jeta si pasojë e Covid-19

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 11:58
Arben Sinani është në mes

Ish-portieri ndahet nga jeta si pasojë e Covid-19.

Ditë zie për futbollin shqiptar dhe skuadrën e Apolonisë, teksa ka ndërruar jetë në moshën 50-vjeçare, ish-portieri Arben Sinani.

Ky lajm është bërë i ditur nga miqtë dhe të afërmit e tij.

Sinani është ndarë nga jeta si pasojë e COVID-19 duke mos e fituar dot betejën me virusin e tmerrshëm.

Një lajm i hidhur ky për futbollin shqiptar, klubin e Apolonisë, familjarët dhe miqtë e tij pas ndarjes nga jeta të ish-portierit Arben Sinani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat