Prishtina zhvillon sot ndeshje miqësore me ekipin nga Ukraina

Futboll

Prishtina zhvillon sot ndeshje miqësore me ekipin nga Ukraina

Më: 22 janar 2022 Në ora: 11:42
Prishtina zhvillon sot ndeshje miqësore me ekipin nga Ukraina

Kampioni në fuqi po zhvillon fazën përgatitore në Turqi ku ka angazhuar disa ndeshje.

Prishtina do të luajë ndeshje e parë miqësore ndaj Chromorec Odessa.

Ndeshja do të zhvillohet sot nga ora 15:00 me kohën tonë lokale.

Trajneri Ibrahim Ibrakoviq do të ketë rastin ti provojë lojtarët e rinj të ardhur.

FC Prishtina do të zhvillojë pesë ndeshje miqësore në Turqi  para fillimit të gjysmësezonit të dytë të Superligës së Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat