Zhegrova mund të debutojë sot me skuadrën e Lilles

Futboll

Zhegrova mund të debutojë sot me skuadrën e Lilles

Më: 22 janar 2022 Në ora: 11:51
Zhegrova mund të debutojë sot me skuadrën e Lilles

Edon Zhegrova mund të debutojë sot me skuadrën e Lilles.

ille do ta viziojë skuadrën e Brest nga ora 17:00 dhe Edon Zhegrova së bashku me transferimin tjetër, Hatem Ben Arfa janë ftuar për këtë ballafaqim.

Të dy transferimet mund të kenë një mundësi të mirë sot që të paraqiten nga minuta e parë.

Për Zhegrovën kjo do të jetë eksperienca e parë në njërën nga Top 5 ligat e mëdha evropiane, transmeton lajmi.net

22-vjeçari ka nënshkruar kontratë afatgjate me kampionin francez deri më 2026.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat