Tottenham ofron 115 milionë euro për dy futbollistë

Futboll

Tottenham ofron 115 milionë euro për dy futbollistë

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 11:37
Tottenham ofron 115 milionë euro për dy futbollistë

Tottenham është gati që të bëjë një tjetër ofertë për Richarlison, të cilin e ka kthyer në një nga objektivat e kësaj vere.

Skuadra e Everton refuzoi ofertën e parë që ishte 23 milionë euro plus kartonin e Steven Bergwijn.

Sipas “The Sun”, Tottenham është gati që të bëjë një mega-operacion për shifrën e 115 milionë euro, teksa kërkon kartonin e Richarlisson dhe të talentit Anthony Gordon.

Në këto shifra, Evertoni vështirë se këtë herë do të thotë jo. Antonio Conte me shumë mundësi do të ketë dy lojtarë të rinj në dispozicion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat