Barcelona dhe Leeds United shumë afër arritjes së marrëveshjes për Raphinha

Futboll

Barcelona dhe Leeds United shumë afër arritjes së marrëveshjes për Raphinha

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 20:16
Raphinha. 

Barcelona dhe Leeds United janë shumë afër arritjes së marrëveshjes për sulmuesin Raphinha. 

Kështu të paktën njofton gazetari i afërt me klubin katalunas, Gerardo Romero

Mësohet se “blaugranat” kanë ofruar 60 milionë euro për të, shumë kjo e cila pritet të pranohet nga drejtuesit e skuadrës angleze.

Sa i përket situatës së lojtarit me Chelsean, me sa duket, “blutë” duhet të heqin dorë nga lojtari pasi i njëjti nuk ka interes për të luajtur në “Stamford Bridge”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat