Ky është reagimi i Ballkanit pas fitores së madhe në Shkup

Futboll

Ky është reagimi i Ballkanit pas fitores së madhe në Shkup

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 23:37
Pamje nga ndeshja

Ballkani ka shënuar fitore në udhëtim ndaj Shkupit me rezultat 1:2, në ndeshjen e parë të play-offit të Ligës së Konferencës.

Suharekasit treguan performancë të lartë dhe fituan ndeshjen e parë, çka i afron edhe më shumë drejt kualifikimit në fazën e grupeve.

Përkundër disavantazhit, Ballkani tregoi fytyrën e kampionit dhe arriti të përmbyste rezultatin për të marrë një fitore të madhe në Shkup.

Pas fitores së madhe, ka ardhur edhe reagimi nga klubi suharekas.

“Fituam me rezultat 1 me 2 në udhëtim te Shkupi, në ndeshjen e parë të play-off për Ligën e Konferencës.

Një gol i Albion Rrahmanit dhe një i Meriton Korenicës na bëjnë që pas një jave ta presim Shkupin me epërsi në shtëpi, në lojën kthyese”, ishte reagimi i tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat