Matuidi tregon kush është trashëgimtari i Messit dhe Ronaldos!    

Futboll

Matuidi tregon kush është trashëgimtari i Messit dhe Ronaldos!    

Më: 30 shtator 2022 Në ora: 00:17
Matuidi

Matuidi tregon kush është trashëgimtari i Messit dhe Ronaldos!    

Blaise Matuidi e konsideron Kylian Mbappe trashëgimtarin e Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos.

“Mbappe është një nga pretendentët për Topin e Artë, kështu që ai ka një shans. Ai tregoi se pavarësisht moshës së tij të re, është një futbollist i shkëlqyer. Loja e tij është mbresëlënëse, kjo ishte e dukshme në stërvitje.

Mbappe ka gjithçka për të fituar Topin e Artë këtë vit ose vitin e ardhshëm. Mendoj se ai është trashëgimtari i Messit dhe Ronaldos”, tha mesfushori i Inter Miami, i cili më parë ka luajtur për Juventus dhe PSG.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat