Publikohet formacioni Salzburg - Dinamo Zagreb!

Futboll

Publikohet formacioni Salzburg - Dinamo Zagreb!

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 18:27
Publikohet formacioni zyrtar i sfidës Salzburg - Dinamo Zagreb!

Publikohet formacioni zyrtar i sfidës Salzburg - DInamo Zagreb!

Liga e Kampionëve luan ndeshjet e saj të raundit të tretë, me dy sfidat e para hapëse të mbrëmjes së sotme që janë RB Lajpcig-Sëlltik dhe Salcburg-Dinamo Zagreb.

Kampionët e Austrisë dhe ata të Kroacisë kanë shpresa të larta për kualifikimin më tej dhe pse janë në një grup me Milanin dhe Çelsi, kështu që të dyja do të kërkojnë tre pikët.

Në ndeshjen tjetër, Lajpcig nuk ka ende asnjë pikë në grup, kështu që do të japë maksimumin për të shpresuar te kualifikimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat