Ky është formacioni i Deçiqit, që sot u paraqitën në miqësore 

Futboll

Ky është formacioni i Deçiqit, që sot u paraqitën në miqësore 

Nga: K.G.. Më: 26 janar 2023 Në ora: 15:32
Deçiqi

Skuadra shqiptare, Deçiqi i Tuzit, ka pësuar humbje me rezultat 3:1 nga Baltika, në ndeshjen e parë miqësore në kuadër të përgatitjeve në Antalia.

Deçiqi provoi disa lojtarë dhe pa formën e tyre.

Synimi i skuadrës shqiptare është që të përgatiten sa më mirë për edicionin pranveror.

Bozhoviq shënoi eurogol për Deçiqin.

Për Deçiqin u paraqitën: Velimiroviq, Dreshaj, Tuçi, Çukoviq, Lulgjuraj, Bajoviq, Stanishiq, Bozhoviq, Jovanoviq, Marushiq dhe Cmiljaniq, në pjesën dytë luajtën Gjokoviq, Peshukiq, Ujkaj, Murazhkiq, Vushuroviq, Camaj, Axhoviq dhe Nikprelaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat