Nisin bisedimet me sulmuesin e njohur brazilian

Futboll

Nisin bisedimet me sulmuesin e njohur brazilian

Më: 28 maj 2023 Në ora: 15:39
Brazili

Roberto Firminjo i dha fund aventurës së tij me Liverpulin pas 8 vitesh dhe tashmë është në kërkim të një skuadre të re.

Prej kohësh ai flitej se mund të kalonte te Barcelona, por për katalanasit është shtuar një pengesë e re.

Reali i Madridit ka nisur kontaktet me brazilianin, duke e konsideruar si sulmuesin e duhur për të ndihmuar skuadrën kur ka më shumë nevojë.

Gjithsesi nga ana e Firminjos nuk ka ende asnjë reagim, me sulmuesin që pritet t’i studiojë me qetësi të gjitha ofertat.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat