Milan prezanton fanellat e reja, lojtrarja nga Kosova në qendër të vëmendjes

Futboll

Milan prezanton fanellat e reja, lojtrarja nga Kosova në qendër të vëmendjes

Më: 1 qershor 2023 Në ora: 12:18
Foto ilustrim

Milan ka prezantuar ditën e sotme fanellën e parë për sezonin 2023/2024.

Kuqezinjtë, në bashkëpunim me Puma, prezantuan sot në mëngjes fanellat e para që do të luajnë në shtëpi.

Fanella e sezonit 2023/24 thuhet se është krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve dhe krenohet me një përzierje perfekte të stilit, komoditetit dhe performancës.

Pjesë e prezantimit ishin yje si Olivier Giroud, Davide Calabria, Mike Maignan dhe futbollistja nga Kosova, Kosovare Asllani.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat