Besim Hasani: Presidenti historik Dr. Rugova, i vlerësonte të arriturat e sportistëve

Sporti

Besim Hasani: Presidenti historik Dr. Rugova, i vlerësonte të arriturat e sportistëve

Nga: K.G. Më: 3 dhjetor 2020 Në ora: 13:26
Besim Hasani: Presidenti historik Dr. Rugova, i vlerësonte të arriturat e sportistëve

Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, ka disa fjalë emocionuese për Presidentin Historik të Republikës së Kosovës, Dr. Ibrahim Rugova.

Hasani ka publikuar një shkrim në orët e vona të mbrëmjes së djeshme me rastin e 76-vjetorit të lindjes së Presidentit historik, Dr. Rugova.

“Sportistët dhe unë e vlerësonim lartë Presidentin historik Dr. Ibrahim Rugovën, ai i vlerësonte të arriturat e sportistëve por edhe kontributin tim në sport, e të gjithë e donim Flamurin e Komitetit Olimpik të Kosovës!

President, na mungon!”, ka shkruar Hasani në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat