Ja çfarë shihet pranë pjesëve intime të lojtares së skuadrës shqiptare

Sporti

Ja çfarë shihet pranë pjesëve intime të lojtares së skuadrës shqiptare

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 12:38
Ja çfarë shihet pranë pjesëve intime të lojtares së skuadrës shqiptare

Çfarë shihet pranë pjesëve intime? Një lojtare kushedi sa paguhet që luan për skuadrën shqiptare.    

“Tatuazhe pranë pjesëve intime, lojtarja e SHKB Tiranës rrit temperaturat në bregdet

Me kampionatin e basketbollit të përfunduar prej disa javësh, lojtaret tashmë kanë nisur pushimet verore. Milica Daboviç, e cila në sezonin e fundit ishte pjesë e skuadrës SHKB Tirana, po relaksohet në bregdet.

Image

Si gjithnjë basketbollistja serbe nuk ngurron të provokojë me postimet e saj në rrjetet sociale, teksa shfaqet më seksi se kurrë. 39-vjeçarja ka ndarë së fundmi për ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram” disa foto vërtetë “të nxehta”, ku ekspozon linjat. 

Image

Ndërsa mbi trupin e saj dallohen tatuazhet e shumta, disa prej tyre janë madje shumë pranë pjesëve intime”, shkruan panoramasport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat