Lojtarët e skuadrës së njohur spanjolle detyrohen të shtyjnë makinën

Futboll

Lojtarët e skuadrës së njohur spanjolle detyrohen të shtyjnë makinën

Më: 9 janar 2021 Në ora: 11:21
Lojtarët e skuadrës së njohur spanjolle detyrohen të shtyjnë makinën

Lojtarët e skuadrës së njohur spanjolle detyrohen të shtyjnë makinën!

Lojtarët e Rayo Vallecano janë përballur me një situatë të pazakontë, ata u detyruan të shtyjnë makinën nga moti i keq.

Lojtarët e ekipit spanjoll, Rayo Vallecano do të luajnë kundër skuadrës Mirandes, por kjo siduket është rrezikuar nga moti i keq.

Twitter, shihen katër lojtarë të Vallecanos duke shtyrë një veturë.

Në video thuhet se ” Nuk do të jetë lehtë për ne, por moti është komplikuar me dëborë dhe stuhi. Ju dëshirojmë udhëtim të sigurt dhe të shëndetshëm të gjithë ju që duhet të jeni në rrugë”, thuhet në postimin e klubit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat