Derbi ndaj Partizanit, 4 lojtarët e Tiranës që rrezikojnë të mos luajnë

Futboll

Derbi ndaj Partizanit, 4 lojtarët e Tiranës që rrezikojnë të mos luajnë

Më: 6 mars 2021 Në ora: 11:15
Derbi ndaj Partizanit, 4 lojtarët e Tiranës që rrezikojnë të mos luajnë

Katër lojtarë rrezikojnë të mos jenë në derbin ndaj Partizanit, për Tiranën.

Grent Halili, Kristi Vangjeli, Jurgen Vrapi dhe Agustin Torasa kanë nga tre kartonë të verdhë.

Nëse luajnë me Kastriotin dhe ndëshkohen, e plotësojnë numrin katër të kartonëve me ngjyrë të verdhë.

Tirana ka vuajtur shumë këtë sezon nga kartonët. Bardheblutë janë një nga skuadrat që ka marrë më shumë këtë kampionat. Më saktë, 51 të tillë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat