Munishi: Me vjen keq për deklaratat e mija të kahmotshme

Futboll

Munishi: Me vjen keq për deklaratat e mija të kahmotshme

Nga: K.G. Më: 12 mars 2021 Në ora: 18:56
Munishi: Me vjen keq për deklaratat e mija të kahmotshme

Ismet Munishi konfirmon marrëveshjen me klubin e futbollit Gjilani. Ai përmes një postimit në facebook ka bërë të ditur se nga sot është kryetrajner i Gjilanit.

“Sot arrita marrëveshjen e bashkëpunimit me klubin SC Gjilani dhe Presidentin Florim Zuka për 1 vit e gjysmë.

Urime ‘Skiftera’ dhe me vjen keq për deklaratat e mija të kahmotshme sa kemi qenë rival, shpresoj të me kuptoni... Së bashku me nder dhe krenari do ti synojmë majat.

Faleminderit miqve, shokëve dhe dashamirvëe për urimet.

Forca Sc Gjilani”, shkruan Munishi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat