Vlora Çitaku fotografohet me “djemtë më të mirë të Kosovës”

Futboll

Vlora Çitaku fotografohet me “djemtë më të mirë të Kosovës”

Më: 25 mars 2021 Në ora: 19:40
Vlora Çitaku ka vizituar ekipin kombëtar të Kosovës.

Ish ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka vizituar ekipin kombëtar të Kosovës.

Ajo është takuar me disa futbollistë, të cilëve ua ka dhënë një epitet interesant.

“Me djemtë ma të mirë të Kosovës” ka shkruar Çitaku në Twitter.

Përdryshe, ish ambasadorja njihet si tifoze e flaktë e Kosovës dhe Barcelonës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat