Goli i javës u shënua me kokë nga 40 metra

Futboll

Goli i javës u shënua me kokë nga 40 metra

Më: 13 prill 2021 Në ora: 17:38
Futbollisti irlandez, Rory Donnelly

Futbollisti irlandez, Rory Donnelly ka shënuar golin e javës. 29-vjeçari shënoi për ekipin e tij Glentoran me kokë nga një largësi prej 40 metrave.

Kujtojmë që sulmuesi irlandez, më parë ka luajtur për klubet si: Cliftonville, Gillingham, Tranmere Rovers dhe Coventry City.

Gjatë viteve 2012/15 ai ishte pjesë e klubit të njohur nga Championship, Swansea City.

Ja pamjet:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat