Vllaznia siguron licencimin për pjesëmarrjen në Kupat e Europës

Futboll

Vllaznia siguron licencimin për pjesëmarrjen në Kupat e Europës

Më: 15 prill 2021 Në ora: 18:58
Vllaznia siguron licencimin për pjesëmarrjen në Kupat e Europës

Nuk ka më dilema, Vllaznia ka marrë licencën për pjesëmarrjen në kompeticionet e UEFA-s dhe FSHF-së, për sezonin 2021-2022.

jmi është konfirmuar nga kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, e cila ka ndarë me ndjekësit në faqen zyrtare, edhe shkresën e mbërritur nga FSHF, ku konfirmohet licencimi.

POSTTIMI I VOLTANA ADEMIT:

Dua të ndaj me të gjithë një lajm fantastik: Ekipet e Vllaznisë, të vajzave dhe djemve, janë licensuar për pjesëmarrjen në Kupat e Europës! Është kurorëzim i përpjekjeve të përbashkëta të disa faktorëve, të cilët unë dua ti falenderoj me zemër!

Pavarësisht pengesave, të gjithë bashkë ne i kapërcyem ato, duke plotësuar kriteret e licensimit të vendosura nga UEFA.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat