Juvja rikthen një ish-futbollist si ndihmës të Alegrit!

Futboll

Juvja rikthen një ish-futbollist si ndihmës të Alegrit!

Më: 22 korrik 2021 Në ora: 19:07
Juvja rikthen një ish-futbollist si ndihmës të Alegrit!

Juvja rikthen një ish-futbollist si ndihmës të Alegrit!

Tek Juventusi po mendojnë që t’i krijojnë kushtet më të mira trajnerit Maks Alegri dukë i plotësuar kërkesat e merkatos, por jo vetëm.

Së fundmi, në shtëpinë e Juventusit është rikthyer dhe një ish-lojtar, por me detyrën e ndihmësit të Alegrit.

Simone Padoin rikthehet kështu pas 5 vitesh në Torino, teksa më parë ka mbajtur veshur fanellën e bardhezinjve për  sezone në vitet 2012-2016 duke fituar 5 kampionate, 2 Kupat Italie dhe 3 Superkupa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat