Publikohet lista e vendeve 16-20 në garë për Topin e Artë, në mesin e tyre Suarezi

Futboll

Publikohet lista e vendeve 16-20 në garë për Topin e Artë, në mesin e tyre Suarezi

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 18:27
Luis Suarez

France Football po vazhdon me publikimin e renditjes së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Ceremonia do të mbahet sonte nga ora 20:30, ndërsa tani veçse kanë filluar me publikimin e listës nga fundi

Janë publikuar tani edhe pesë emrat e radhës për pozitat 16-20.

Neymar gjendet në vendin e 16-të, Luis Suarez në vendin e 17-të, Simon Kjaer në vendin e 18-të, Mason Mount në vendin e 19-të dhe Riyad Mahrez në vendin e 20-të.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat