Zaharievski për Struga Trim Lum: Me meritë dolëm në gjysmëfinale

Futboll

Zaharievski për Struga Trim Lum: Me meritë dolëm në gjysmëfinale

Nga: K.G. Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 21:27
Zaharievski për Struga Trim Lum: Me meritë dolëm në gjysmëfinale

Struga Trim & Lum kaluan në gjysmëfinale të Kupës së Maqedonisë së Veriut në futboll, pasi eliminuan me penallti me rezultat 4:3 kampionin në fuqi Shkendijen nga Tetova. 

Trajneri i Strugës, Srgjan Zaharievski, thotë se e kanë merituar të shkojnë në gjysmëfinale.

“Struga Trim & Lum me meritë udhëton në gjysmëfinale të Kupës”, tha Zaharievski.

Struga kremton kualifikimin e madh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat