Ramos Agueros: Shumë kurajo dhe shijo atë që ka vërtet rëndës

Futboll

Ramos Agueros: Shumë kurajo dhe shijo atë që ka vërtet rëndës

Më: 15 dhjetor 2021 Në ora: 19:34
Ramos Agueros: Shumë kurajo dhe shijo atë që ka vërtet rëndës

Emri i ditës nuk është askush tjetër përveç Agüeros. Shumë miq, kolegë dhe klube kanë pasur detajin e kujtimit të argjentinasit, i detyruar të tërhiqej para kohe për shkak të aritmisë që pësoi disa javë më parë.

Nëpërmjet rrjeteve të tij sociale, Sergio Ramos ka shfrytëzuar gjithashtu rastin për t’i dërguar atij një mesazh mbështetjeje në këto momente të vështira për Kun siç është parë mëngjesin e sotëm në Camp Nou:

“I dashur Sergio, këto janë rrethanat më të padrejta që ekzistojnë. 

Urime për karrierën tuaj të mrekullueshme. Shumë kurajo dhe shijo atë që ka vërtet rëndësi, jetën”, ka shkruar futbollisti i PSG-së, i cili vijon me planin individual të punës këtë javë duke pritur që të ketë disa minuta këtë fundjavë kundër Feignies në përballjen e Kupës së Francës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat