Aubameyang nuk e do vetëm Juventusi, futet dhe Milani në garë

Futboll

Aubameyang nuk e do vetëm Juventusi, futet dhe Milani në garë

Më: 20 janar 2022 Në ora: 21:23
Ilustrim

Pierre-Emerick Aubameyang është jashtë planeve të Arsenalit, që e kanë dënuar sulmuesin.

Sky Sports UK raporton se dy klube italiane janë të interesuara për shërbimet e futbollistit nga Gaboni.

Juventusi është një prej tyre dhe po lakohet prej kohësh, ndërkohë tani është shtuar edhe një klub tjetër.

Bëhet fjalë për Milanin, që e ka pasur në gjirin e vet sulmuesin 32-vjeccar, që e kishte pjesë të moshave nga viti 2007 deri në vitin 2012.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat