Media italiane: Dybala ka blerë shtëpi në Milano!

Futboll

Media italiane: Dybala ka blerë shtëpi në Milano!

Më: 18 maj 2022 Në ora: 15:58
Media italiane: Dybala ka blerë shtëpi në Milano

Media italiane: Dybala ka blerë shtëpi në Milano!

E ardhmja e Dybala duket gjithmonë e më pranë Interit.

Sipas “Calciomercato”, sulmuesi argjentinas ka blerë një apartament në Milano, në një ndërtesë në katin e pestë pranë selisë së klubit zikaltër.

Blerja e kësaj prone thuhet se ka përfunduar muaj më parë, gjë që mund të sugjerojë një dëshirë specifike të Dybala për t’u lidhur me projektin zikaltër pas përfundimit të përvojës së tij te Juventus.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat