Sulmuesi i Kombëtares shqiptare realizon golin e sezonit në Turqi

Futboll

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare realizon golin e sezonit në Turqi

Më: 20 maj 2022 Në ora: 18:13
Sulmuesi i Kombëtares shqiptare realizon golin e sezonit në Turqi

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare realizon golin e sezonit me Bolusporin!

Bekim Balaj është kthyer padyshim në “xhevahirin” e skuadrës së Bolusporit, i cili ka arritur të gjejë dhe golin e tij të 4-të me skuadrën turke.

Në sfidën përballë Altinordu, bomberi kuqezi gjeti rrugën e rrjetës me një gjuajtje fantastike nga jashtë zone, për të kaluar skuadrën e tij në avantazh në minutën e 32’.

Sfida u barazua më pas nga Ozkan me anë të një 11-metërshi, por në minutat e fundit, Boluspori arriti të merrte tre pikët me një gol të Polat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat