Skuadra shqiptare ka në dorë Podgoricën dhe Zetën

Futboll

Skuadra shqiptare ka në dorë Podgoricën dhe Zetën

Nga: K.G. Më: 24 maj 2022 Në ora: 13:46
Skuadra shqiptare ka në dorë Podgoricën dhe Zetën

Sonte zhvillohet java e fundit e kampionatit malazeze në futboll.

Skuadra shqiptare Deçiqi i Tuzit në konak të vet ndeshet me Podgoricën.

Ballafaqimi luhet në orën 20.00. 

Podgorica është në presion të madh sepse në rast të humbjes mund të bien nga liga!

Skuadra shqiptare ka në dorë Podgoricën dhe Zetën. Podgorica renditet në vend të nëntë me 31 pikë dhe Zeta e fundit me 31 sosh, e cila ndeshet me Iskrën në Danillovgrad.

Deçiqi renditet në vend të tretë me 56 pikë e Iskra e katërta me 51.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat