Joao Felix flet për të ardhmen: Ndjehem mirë te Atletico Madrid

Futboll

Joao Felix flet për të ardhmen: Ndjehem mirë te Atletico Madrid

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 10:41
Joao Felix

Portugezi, Joao Felix ka folur në lidhje me të ardhmen e tij.

Felix këtë merkato ka qenë një lojtar mjaft i kërkuar.

Shumë lajme u përhapën që portugezi do të largohet nga ‘Wanda Metropolitano’, por një gjë e tillë nuk pritet të ndodh.

Është vetë lojtari që ka konfirmuar qëndrimin e tij te ‘Rojiblancos’.

“Jam mirë te Atletico dhe qëndroj i fokusuar vetëm te skuadra. Jam i qetë për sa i përket të ardhmes”, tha Felix..

Portugezi kishte oferta nga Premier Liga dhe Ligue 1, por do të vazhdojë në La Liga.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat