Totti: Roma do të gjejë një zëvendësues të denjë

Futboll

Totti: Roma do të gjejë një zëvendësues të denjë

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 17:07
Totti

Legjenda e AS Romës, Francesco Totti ka folur rreth të ardhmes së skuadrës romake, Zaniolo.

Zaniolo është afër transferimit tek rivalët e Romës, Juventus.  Totti është i bindur se Roma do të gjejë pasuesin e denje për Zaniolo.

“Zaniolo drejt Juventus? Nuk do te kishte ndonjë pendim apo dhimbje, sepse Roma do ta gjejë një zëvendësues po aq të mirë”, ka thënë Totti.

Zanilo në sezonin e fundit, ka treguar formë të lartë në skuadrën që drejtohej nga Jose Mourinho.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat