Lukaku: Nuk më intereson të jem golashënuesi më i mirë

Futboll

Lukaku: Nuk më intereson të jem golashënuesi më i mirë

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 19:22
Lukaku

Belgu është kthyer për të folur për herë të parë (përveç deklaratave të shkurtra post-zyrtare) pas kthimit të tij të shumëpritur te Interi.

Lukaku premton maksimumin.

“Sulmuesit (në Serinë A) janë të gjithë të fortë, nuk më interesojnë golashënuesit më të mirë, po ju them sinqerisht”, fjalët e belgut. Unë mendoj vetëm për Scudetton, kjo është gjëja më e rëndësishme.

Më mirë nëse golat arrijnë, sigurisht, por Interi luan për titullin, jo për gola individualë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat