Benitez flet me bindje: Serie A do ta fitojë Inter ose Juventus

Futboll

Benitez flet me bindje: Serie A do ta fitojë Inter ose Juventus

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 12:15
Benitez flet me bindje: Serie A do ta fitojë Inter ose Juventus

Rafa Benitez, ish-trajneri i Interit dhe Napolit, flet për sezonin e ri të Serie A dhe jep mendimin se cili klub është favorit

“Inter dhe Juventus janë në rrjeshtin e parë për ta fituar trofeun.

Milani është kampion solid dhe në mbrojtje, por dy të tjerët janë superiorë për momentin.

Dhe Roma duket një ekip i rrezikshëm këtë sezon, do të jetë një sezon i bukur”, ka thënë Benitez për “Gazzetta dello Sport”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat