Atletico Madrid regjistron Antoine Griezmann në La Liga

Futboll

Atletico Madrid regjistron Antoine Griezmann në La Liga

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 12:54
Antoine Griezmann

Atletico Madrid regjistron Antoine Griezmann në La Liga!

Pasi ditën e djeshme emri i Antoine Griezmann nuk figuroi në listën e ngushtë të lojtarëve të regjistruar në listën e Ligës, një kambanë alarmi ra tek tifozët e “Colchoneros”.

Një frikë, megjithatë, ka zgjatur vetëm një natë, pasi siç raporton “RMC Sports”, Atletico ka rritur të zgjidhë problemet burokratike që nuk i kanë lënë të fusin në listë ish-lojtarin e Barcelonës, duke e regjistruar atë mëngjesin e sotëm.

Griezmann do të jetë në dispozicion të Simeones për debutimin e skuadrës madrilene në ligën spanjolle.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat