Chelsea duhet te merret me Barcelonën

Futboll

Chelsea duhet te merret me Barcelonën

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 18:25
Barcelona

Chelsea duhet te merret me Barcelonën!

Chelsea po tenton të transferojë sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang dhe një ditë më parë ka pasur një takim mes drejtuesve të bluve dhe përfaqësuesve të lojtarit.

Sipas ekspertit të merkatos, Fabrizio Romano, çështja e kontratës mes palëve nuk do të jetë problem, Chelsea e Aubameyang janë në një linjë.

Tani koha është që londinezët të bindin Barcelonën për transferimin e futbollistit nga Gaboni. Katalanasit duan 30 milionë euro dhe kjo shifër konsiderohet e lartë nga Chelsea.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat