Tension mes tifozëve dhe futbollistëve, Berisha thirret për sqarim

Futboll

Tension mes tifozëve dhe futbollistëve, Berisha thirret për sqarim

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 23:00
Tension mes tifozëve dhe futbollistëve, Berisha thirret për sqarim

Barazimi 1-1 në fund i Islandës i ka acaruar tej mase tifozët “kuqezi”, të cilët janë zhgënjyer për të 10-ën herë radhazi nga Kombëtarja.

Pas përfundimit të ndeshjes tifozët kanë filluar të bërtasin në drejtim të skuadrës, me këta të fundit që po shkonin për t’u kërkuar ndjesë.

Disa prej tyre i kërkuan llogari Berishës, që shkoi të bisedojë me ta.

Ndërsa më pas edhe grupi tjetër i lojtarëve u afruan, me një diskutim që zgjati për shumë sekonda mes palëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat