Pedri: Ndeshja me Marokun? Dimë si të ringrihemi, jam super i motivuar

Futboll

Pedri: Ndeshja me Marokun? Dimë si të ringrihemi, jam super i motivuar

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 22:50
Pedri

Mesfushori i Spanjës, Pedri ka theksuar se ndihet shumë i emocionuar për ndeshjen me Marokun.

Duke folur për mediet në prag të këtij takimi, lojtari i Barcelonës theksoi se pavarësisht disfatës ndaj Japonisë dinë si të ringrihen.

“Ndihem shumë rehat. Është stili i lojës që më pëlqen. Mezi pres të fillojë ndeshja kundër Marokut. Autokritikë pas Japonisë? Ne e dimë se mund t’ja dalim në çdo kohë.

Ne do t’i ndryshojmë gjërat dhe mendoj se do të jemi gati për të përballuar ndeshjen. Ne jemi duke punuar për këtë dhe ne do të përmirësohemi. Çdo lojtar do të jetë ultra-motivuar.”-tha Pedri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat