Ndeshja e titullit, Foden i pandalshëm, realizon dy gola në pak minuta

Futboll

Ndeshja e titullit, Foden i pandalshëm, realizon dy gola në pak minuta

Më: 19 maj 2024 Në ora: 17:28
Guardiola

Këtë të dielë është duke u luajtur java e fundit e sezonit 2023-2024 të Premier League me një prej Manchester City-t apo Arsenal që do të fitojë titullin kampion.

Manchester City-West Ham (2-0)

18′ Doku dhuron asist, Foden dyfishon avantazhin e skuadrës së Guardiola-s. 

02’- Silva dhuron asist, Foden e finalizon në mënyrë spektakolare në fund të rrjetës dhe i jep avantazhin ekipit të Guardiola-s.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat