I forti i Kosovës, godet: Pse ata në praninë tënde kishin guxim të flisnin për mua?!

Sporti

I forti i Kosovës, godet: Pse ata në praninë tënde kishin guxim të flisnin për mua?!

Nga: K.G. Më: 2 mars 2021 Në ora: 16:44
Bujar Muli

Bujar Muli apo siç njihet si i forti i Kosovës, ka një mesazh të qartë për dikë. 

Muli njihet si sportist i sporteve ekstreme, që çon pesha të rënda dhe që e ndal edhe veturën me dy duart e tij pavarësisht se sa i jep gaz.

“Ti që je shoku im mos më trego se çfarë ata kanë folur mbas shpinës sime për mua.

Por më trego pse ata në praninë tënde kishin guxim të flisnin për mua?!”, ka shkruar Muli në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat