Ballkani me pikë të plota, Feronikeli pëson humbjen e tetë rresht 

Futboll

Ballkani me pikë të plota, Feronikeli pëson humbjen e tetë rresht 

Nga: K.Goca Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 14:54
Ballkani me pikë të plota, Feronikeli pëson humbjen e tetë rresht 

Feronikeli nga Drenasi është zhytur në krizë të thellë. “Nikli’ pëson humbjen e tetë rresht në elitën e futbollit të Kosovës dhe ngujohet në fund të renditjes.

Ballkani ka shënuar fitore me rezultat 1:0 ndaj Feronikeli, në ndeshjen e javës së 16-të.

Në minutën e 23-të, Solomon shënon për fitoren e skuadrës nga Theranda. 

Seferi i Feronikelit, në minutën e 84-të, ishte i pafat, shtylla ia mohoi golin.

Ballkani kryeson me 30 pikë e Feronikeli është në vend me 10 sosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat