Ibraimi, diplomoi në Universitetin e Sporteve në Tetovë

Futboll

Ibraimi, diplomoi në Universitetin e Sporteve në Tetovë

Më: 18 maj 2022 Në ora: 15:08
Ibraimi, diplomoi në Universitetin e Sporteve në Tetovë

Agim Ibraimi është diplomuar në Universitetin e Sporteve në Tetovë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë lojtari i Dinamo Tiranës, i cili ka bërë një postim në rrjetet sociale. Ai shfaqet me diplomë në duar, ndërsa falënderon Zotin për këtë arritje në jetën e tij.

Një nga futbollistët më të rëndësishëm të Dinamos, krahas futbollit, ka përfunduar studimet edhe në Universitetin e Sporteve.

33-vjeçari është aktivizuar në këtë sezon në 34 ndeshje në elitën e futbollit shqiptar, ku ka arritur të shënojë 7 gola si dhe të japë 4 asiste.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat