Ridvan Berisha bërtet në studio

Aktuale

Ridvan Berisha bërtet në studio

Më: 21 shtator 2023 Në ora: 23:15
Ridvan Berisha

Gazetari Ridvan Berisha dhe analisi Krenar Shala kanë debatuar sa i përket Asociacionit.

Berisha ka konstatuar se duhet të bëhet Asociacioni pa njohje nga Serbia.

“Serbia pom vjen inati që në marrëdhënie ndërkombëtare po del si përfaqësuese e paqes, Asociacioni duhet të bëhet edhe pa njohje”, tha ai.

Kjo e ka nervozuar analistin Shala.

“Jo bre nuk del, Viktori ta dha përgjigjen”, tha Shala.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat