Mercedes zbulon çmimin e modelit të ri E-Class

Auto

Mercedes zbulon çmimin e modelit të ri E-Class

Më: 3 qershor 2024 Në ora: 21:58
Mercedes

Mercedes-Benz zbuloi dizajnin e modelit E-Class All-Terrain 2024 vitin e kaluar.

Tani dihet se sa do të kushtojë ai model.

Bëhet e ditur se çmimi i E-Class All-Terrain 2024 fillon nga 75,850 dollarë.

Si çdo veturë luksoze, edhe ky model vjen me një listë shtesë opsionale dhe paketa të ndryshme.

Ekzistojnë 10 opsione të ndryshme ngjyrash, me dy të bardha metalike dhe një të hirtë.

Brenda, marka ofron opsione të ndryshme si ngrohjen e ulëseve, sistemin e pastrimit dhe aromës dhe ekranin dixhital.

Siç raportohet, E-Class All-Terrain fuqizohet nga motori hibrid 3.0 litërsh me turbocharged dhe një transmision automatik me nëntë shpejtësi, nga të cilat prodhohen 375 kuaj fuqi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat