Një dimër i ashpër pret Evropën

Evropë

Një dimër i ashpër pret Evropën

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 13:27
Pamje nga video

Ende pa e marrë veten nga tronditja që i ka shkaktuar pandemia e koronavirusit, Evropa është duke hyrë në një krizë të re energjetike, të paparë me vite.

Çmimet e rrymës janë duke u rritur në qiell.

Me afrimin e dimrit, situata mund të përkeqësohet për miliona familje, paralajmërojnë ekspertët.

Më poshtë mund ta shihni videon:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat