Çka ia ndal turrin Putinit?

Evropë

Çka ia ndal turrin Putinit?

Më: 28 janar 2022 Në ora: 12:29
Vladimir Putin

Ushtria ruse ka rrethuar Ukrainën në tri anë.

Kremlini i mohon planet për pushtim.

Por Perëndimi thotë se rreziku është real dhe i afërt.

A mund t’i ndalet turri Rusisë?

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat