Kjo është modelja që e ka bërë për vete

Futboll

Kjo është modelja që e ka bërë për vete

Më: 11 shkurt 2021 Në ora: 19:45
Kjo është modelja që e ka bërë për vete

Anësori i Manchester Cityt, Bernardo Silva duket se nuk është i aftë vetëm brenda vijave të fushës së blertë.

Portugezi duket se po kalon momente të mira në jetën e tij pas lidhjes me modelen e njohur, Ines Tomaz.

Gjatë kohës kur Britania ishte në izolim të plotë, Silva e kaloi atë kohë me Ines Tomaz në Portugali në një shtëpi fshati, jo shumë larg kryeqytetit, Lisbonës.

Image

Modelja e njohur shpesh herë poston foto apo video provokuese në “Instagram” me bikini dhe ajo numëron rreth 54.000 ndjekës në rrjetet sociale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat