Llapi thumbon Ballkanin

Futboll

Llapi thumbon Ballkanin

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 11:18
Llapi thumbon Ballkanin

Llapin e pret një përballje tejet e vështirë në fundjavë, teksa ballafaqohet me liderin e kampionatit Ballkanin.

Megjithatë, atmosfera është pozitive në kampin llapjan dhe kjo gjë vërtetohet edhe nga publikimi i fundit në faqen zyrtare.

‘Legjendat’ e cilësojnë Ballkanin si një skuadër të eleminuar nga Kupa dhe atë pikërisht nga ta, ndaj edhe një ‘thumbim’ i tillë nuk kishte se si mos të mungonte.

“Derbi i javës së 22-të me rivalin e eliminuar në Kupë, Ballkanin transmetohet të dielën drejtpërdrejt në Klan Kosova dhe Art Sport 1”, thuhet në publikimin e KF Llapi.

Kujtojmë që Llapi e eleminoi Ballkanin nga garat e Kupës pas ekzekutimit të penaltive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat