Llapi miqësore me Dritën

Futboll

Llapi miqësore me Dritën

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 14:14
Llapi miqësore me Dritën

Sot, me fillim nga ora 17:00, Llapi zhvillon miqësoren ndaj Dritës.

Ndeshja kontrolluese para garave ndërkombëtare zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan.

Për llapjanët kjo është miqësorja e dytë, pas asaj të parës ndaj Prishtinës të cilën e humbën me rezultat 3-1.

Ndërsa për “Intelektualët” ky është testi i parë kontrollues.

Ky duel patjetër se do të jetë pozitiv për të dy skuadrat, ku edhe do të provohen transferet e reja nga Llapi dhe Drita.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat