Replika e Memellit

Futboll

Replika e Memellit

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 17:28
Replika e Memellit

Trajneri i Skënderbeut, Migen Memelli, shprehu keqardhjen për humbjen ndaj Kastriotit. Ai kritikoi drejtpërdrejt në

“Gol pas Goli” Elvi Berishën, që nuk tregoi formën e tij më të mirë ndaj krutanëve.

Në fund të intervistës, Memelli iu drejtua panelit të “Gol pas Goli” duke siguruar se skuadra e tij nuk do të bjerë nga kategoria.

“Topin e kishim në zotërim, bëmë mirë deri tek 1/3 e kundërshtarit, por nuk ishim konkretë. Donim të fillonim nga poshtë me Rexhepin, por nuk funksionoi.

Deri në momentin e golit të Kastriotit gjithçka ishte nën kontroll. Në ndeshje si këto skuadra që shënon e para ka avantazh, pati dhe ndalesa në lojë…

Elvi ishte inekzistent në lojën e tij sot, në të dyja fazat, do të bisedoj me të. Të jeni të sigurt që Skënderbeu nuk bie nga kategoria”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat