Zbulohet kërkesa e lojtarit

Futboll

Zbulohet kërkesa e lojtarit

Më: 29 tetor 2021 Në ora: 12:52
Zbulohet kërkesa e lojtarit

Milani që fluturon në ligë ka filluar, gjithashtu, të vendosë disa tulla për të ardhmen.

Ditët e fundit ka mbërritur rinovimi i Aleksis Salmakersit, ndërsa ai i Simon Kjaerit është i freskët prej disa orësh.

Ka ende situata të tjera për të zgjidhur, por padyshim prioriteti është Frenk Kesi. Afrikani, verën e kaluar, kishte siguruar fansat e tij për një zgjatje që duhej vetëm të zyrtarizohej. Me kalimin e muajve, megjithatë, kartat në tavolinë kanë ndryshuar.

Ofertat e larta nga jashtë e kanë shtyrë agjentin Xhorxh Atangana të rrisë gjithnjë e më shumë kërkesat. Prokuratori, në fakt, po vazhdon të punojë në hije, veçanërisht me PSG-në. Sipas “L’Equipe” kërkesa do të shkonte në 10 milionë euro plus dy bonuse.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat