Negativ

Futboll

Negativ

Më: 7 janar 2022 Në ora: 17:36
Giorgio Chiellini

Chiellini del negativ pas tamponit të fundit!

Giorgio Chiellini e ka kaluar koronavirusin dhe tani është i gatshëm për Juventusin në ndeshjen e radhës kundër Romës në kampionat.

Gjasat janë, sipas mediave italiane, që kapiteni i bardhezinjve të mos aktivizohet në ndeshjen e kampionatit dhe t’i besohet sërish Ruganit.

Kështu Chiellini do të ishte gati për sfidën e 12 janarit, kundër Interit për finalen e Superkupës së Italisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat